Single Lessons
45 minute lesson | From $40
60 minute lesson | From $50
90 minute lesson | From $75
​
Prices issued on: 07/09/2016.
45 Minute Package
4 Lessons | $150 (Lessons - 1 & 2 combined and 3 & 4 combined)
1 Lesson and Test | $140
3 Lessons and Test | $220 (Lessons - 1 & 2 combined)
5 Lessons and Test | $295 (Lessons - 1 & 2 combined and 3 & 4 combined)
​
Prices issued on: 07/09/2016.
60 Minute Package
3 Lessons | $145
5 Lessons | $230
10 Lessons | $450
​
1 Lesson and Test | $150
2 Lessons and Test | $210
3 Lessons and Test | $250
5 Lessons and Test | $335
10 Lessons and Test | $560
​
Prices issued on: 07/09/2016.
90 Minute Package
3 Lessons | $220
5 Lessons | $360
1 Lesson and Test | $180
3 Lessons and Test | $320
5 Lessons and Test | $460
​
Prices issued on: 07/09/2016.
​